Французька компанія GEB Groupe BARTHELEMY веде свою історію з 1860 року. GEB — це провідний у Франції виробник вогнетривких матеріали для монтажу, ремонту і обслуговування камінів та печей. Виробництво компанії сертифіковано за стандартами ISO 9001, що дозволяє підтримувати незмінну гарантію якості продукції.


 

Порошок для чищення димоходів PROPFEU POUDRE DE RAMONAGE

Каталітичний порошок для чищення димоходів, який робить негорючими відкладені смоли, які викликають більшість пожеж в димоходах. Використовується для хімічної чистки димоходів перед механічною для поліпшення її ефективності та підтримання належного стану протягом усього сезону використання такого типу опалення. Збільшує тепловий ККД і зменшує ризики загоряння в димоходах. Підходить для вугільних, дров’яних або мазутних печей, для камінів з відкритим вогнем або ж із захисним склом, для всіх опалювальних котлів за винятком рідиннопаливних і газових. Активна дія протягом 15 днів після спалювання. Інертний для чавуну і нержавіючої сталі, підходить для обсадних димоходів.

 

 

 

Гранули для чищення димоходів GRANULES DE RAMONAGE

Каталітичні гранули (пелети) для чищення димоходів перетворюють наліт сажі (особливо смоли), що осідає на стінках димоходів камінів (печей, варильних печей), в негорючі сполуки. Цей наліт є причиною більшості пожеж, що виникають в димоходах камінів. Гранули використовуються перед механічним чищенням димоходів для підвищення його ефективності. Регулярне використання гранул забезпечує оптимальну роботу камінів. Одна упаковка 1,5 кг гранул для одного використання.

 

 

 

Поліно для чищення димоходів PROPFEU BUCHE DE RAMONAGE

Достатньо просто кинути поліно Propfeu в топку каміна або печі. До складу входить пресована натуральна деревина і активні речовини. Підходить для догляду за трубами будь-якого типу протягом усього опалювального сезону, включаючи труби з нержавіючої сталі. Завдяки використанню даного продукту стають негорючими смоли, які відкладаються на стінках димоходу і є причиною більшості пожеж в димоходах. Використовується для хімічної чистки димоходів перед механічною для поліпшення її ефективності та підтримання належного стану. Тривалість горіння 1 год 30 хв.