Котел ОК, центр комплексних рішень, все для опалення

Радіатори

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 05366.com.ua
Вихідний
Закрито

Радіатори - це один з найважливіших елементів системи опалення. Саме вони покликані забезпечити комфортні умови для перебування в приміщенні. В даний час є безліч радіаторів різних конструкцій, форм, розмірів, кольорів, що дозволяють зробити вибір для вирішення будь-якої задачі і на будь-який смак: сталеві, алюмінієві й біметалічні.

Сталеві радіатори випускаються у вигляді штампованих панелей і мають такі переваги, як мала інерційність і простота конструкції. Велика площа панелей забезпечує високий рівень тепловипромінювання, а наявність оребрення в міжпанельному просторі збільшує конвективну частину тепловіддачі, що сумарно підвищує комфортність опалення.

Сучасні радіатори можна підключати до будь-якої системи опалення. Вони випускаються в компактному виконанні або у вигляді вентильних радіаторів з вбудованою арматурою вентиля і заздалегідь встановленим на заводі рівнем нагрівальної потужності. Мають регульований енергозберігаючий режим, точно узгоджений з нагрівальною потужністю радіаторів, а також оптимальну можливість підключення радіатора з низу або з боку.

Алюмінієві радіатори мають невелику вагу і мають високу тепловіддачу. Більшу частину тепла вони віддають за допомогою випромінювання, іншу частину - за допомогою конвекції. Висока тепловіддача досягається завдяки додатковим ребрам, які розміщені всередині секції. Крім того, сам алюміній має високу теплопровідність.


Біметалічні радіатори являють собою конструкцію, що складається із сталевих труб, залитих під тиском алюмінієвим сплавом, який утворює симетричне щодо центральної труби оребрення. Дана конструкція дозволяє уникнути багатьох недоліків, властивих алюмінієвих радіаторів, при збереженні всіх їх переваг, включаючи високу тепловіддачу. Вони також міцні і довговічні і, що важливо, стійкі до корозії, адже з теплоносієм контактує сталь, а не алюміній. Біметалічні радіатори призначені для використання вбагатоповерхових будинках, завдяки здатності працювати при більш високому робочому тиску іпри більш високому PH теплоносія, впорівнянні залюмінієвим радіатором. Більш того біметалічні радіатори можуть використовуватися взмішаних системах опалення, щоскладаються зрізних конструкційних матеріалів.

Вибираючи радіатор, необхідно звертати увагу на робочий тиск і тепловіддачу. Найбільш правильно робити тепловий розрахунок, в який входить розрахунок тепловтрат приміщень і т.д. І за його результатами підбирати необхідну кількість радіаторів.

В нашому Центрі комплексних рішень «Котел ОК» представлений широкий асортимент сталевих, алюмінієвих і біметалічних радіаторів найкращих європейських виробників: DL RadiatorsNova Florida,  Fondital.

DL Radiators - це компанія групи DeLonghi Industrial, яка відома у всьому світі як провідний італійський виробник приладів опалення та домашнього затишку. Завдяки ретельному аналізу потреб ринку, дослідженню найбільш авангардних методів та продуктів, інноваційних концепцій дизайну та організаційних можливостей, здатних створити повний каталог рішень професійного рівня. Повне задоволення клієнтів досягається поєднанням 100% зробленого в Італії стилю з найкращими технологічними та виробничими стандартами міжнародного рівня.

Nova Florida - це торгова марка концерну «FONDITAL GROUP», яка втілила в собі весь досвід і невпинне прагнення до оновлення, властиві Президенту компанії пану Сільвестро Ніболі. NOVA FLORIDA представляє на світовому ринку широку гаму продукції, що характеризується високотехнологічними рішеннями і вишуканим дизайном. Всі вироби під торговою маркою NOVA FLORIDA дуже надійні, функціонально і в той же час естетичні і ергономічні. Завдяки, в першу чергу, світової популярності відлитих під високим тиском алюмінієвих радіаторів, марка NOVA FLORIDA перетворилася на синонім найвищої якості, завоювавши широку популярність серед фахівців і споживачів усіх континентів.

Італійська компанія Nova Florida виробляє алюмінієві радіатори із застосуванням технології лиття під тиском, дана лінійка одержала назву ExtraTherm. Радіатори ExtraTherm — єдині на ринку радіатори поєднують в собі високу надійність, підвищену тепловіддачу, ідеальну якість виготовлення і конструкції, що дозволяє батареї опалення мати робочий тиск 16 атмосфер.

Спеціальні моделі радіаторів «S» (Super), що витримують високі робочі тиску (1,6 мПа), були спроектовані і запатентовані відповідно до Українськими вимогами (УкрСЕПРО). Італійські алюмінієві радіатори NOVA FLORIDA - зразок якості, новітніх технологій і елегантності.

Fondital — це марка, яка визнана світовим лідером опалювальних систем. Алюмінієві радіатори Fondital відомі у всьому світі. Вся продукція компанії винятково надійна, спрямована на економію енергії, має невисоку ціну і спроектована з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього середовища.

Радіатори, фото-1

Компанія Fondital пройшла етап значного розвитку, завдяки розширенню виробничих площ, постійному технологічному вдосконаленню і автоматизації виробничих процесів. Fondital пропонує найвищі стандарти якості, які відповідають сучасним вимогам ринка і постійно оновлюваний модельний ряд.

Ми в мережі
Файли