Газові котли практично цілий рік знаходяться в стані постійної експлуатації, тому їх функціональні вузли і системи швидко зношуються від впливу неякісної води і палива, перепадів і стрибків напруги в мережі, або некоректної експлуатації і іноді можуть виходити з ладу. Це може бути проста несправність, якийсь незначний дефект або більш серйозний збій. В цьому випадку обладнанняпотребує професійного ремонту з використанням якісних запчастин для газових котлів.

Залежно від серйозності проблеми Виможете спробувати розв'язати її самостійно або звернутися до фахівців нашого Центру. У будь-якому випадку для вирішення тієї чи іншої проблеми Вам знадобляться запчастини для газових котлів.

Запчастини для газових котлів, а також аксесуари і комплектуючі для ремонту опалювального устаткування можна купити в нашому Центрі комплексних рішень «Котел ОК».Тут ви знайдете:

теплообмінник, теплообмінник ГВП, анод магнієвий, кришка насосу, ремкомплект, поплавок, геркон, зонд бойлера, кабель, гідравлічний блок, клапан повітряний, провід, прокладка до крану підживлення, підривний клапан, насос циркуляційний, плата, трансформатор розпалу, реле тиску диму, триходовий кран, бак розширювальний, газовий клапан, датчик, кран підживлення, ручка, кліпса, запобіжний клапан, трансформатор, вентилятор, манометр, термоманометр, електрод, збірник конденсату, пресостат, теплоізоляція, теплообмінник опалення, теплообмінник бітермічний, трубка Вентурі, датчик протоку (Холла), датчик температури NTC, група ГВП, скоба, фіксатор, термостат, сервопривід, реле протоку, клапан триходовий, циркуляційний насос, картридж, мембрана, термометр, мікроперемикач, реле тиску води, двигун насоса, сальник, група опалювальна, діафрагма гумова, свічка розпалу та контролю полум`я, конденсатор, дисплей, патрон клапана, привід електричний, турбіна водяна ...

Ніхто не стане заперечувати, що газовий котел є досить специфічною установкою з точки зору безпеки, тому Ви повинні робити все, щоб забезпечити його надійну роботу і, у разі зносу деяких запчастин, зробити їх своєчасну заміну. Адже від правильного функціонування котла залежить не тільки Ваш комфорт, але і Ваша безпека.

Купити запчастини до котла Ви можете самостійно у нас, а ось для установки цієї запчастини все-таки краще викликати фахівця нашого Центру. Так як газовий котел - це вибухонебезпечне газове обладнання, то обслуговувати його повинен спеціаліст, який пройшов навчання і має спеціальний допуск.

У нас Ви можете отримати кваліфіковану допомогу у вирішенні питань з підбору запасних частин для ремонту котла. В наявності є великий асортимент запчастин для газових котлів, який постійно поповнюється. Всі запчастини якісні і ми даємо гарантію, що вони слугуватимуть довгий термін, забезпечуючи безперебійну роботу Вашого котла.

Запчастини догазових котлів варто купувати у нас, так як ми:

  • пропонуємо найширший асортимент запчастин, який постійно оновлюється
  • можемо швидко поставити на замовлення найрідкісніші та дефіцитні запчастини
  • відбираємо найбільш актуальні і затребувані комплектуючі для газових котлів
  • гарантуємо якість пропонованої продукції
  • надаємо кваліфіковану допомогу у вирішенні питань з підбору запасних частин по конкретних видах ремонту газових котлів