Котел ОК, центр комплексних рішень, все для опалення

Комплектуючі систем опалення і водопостачання

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 05366.com.ua
Вихідний
Закрито

Сучасні системи опалення і водопостачання представляють собою складні функціональні комплекси, в яких кожна комплектуюча деталь має певне призначення, при цьому забезпечуючи безпеку всієї системи і підвищуючи її ефективність.

Системи димовідведення

  • димоходи для традиційних котлів Groppalli, ANT KALIP.
  • димоходи для конденсаційних котлів Groppalli, ANT KALIP.

Асортимент складається з труб різних довжин, колін 90°-45°, з'єднань, прокладок, затискачів, терміналів, "T"-адаптерів, коаксіальних перехідників та іншого. Легко встановлюється та регулюється на будь-яку довжину.

Поліпропіленові системи

Польська компанія Prawtech (Правтех) була заснована в1996 році івиробляє поліпропіленові фітинги татруби, пластикові труби STABI, обладнання для геотермальних свердловин атакож інструменти для монтажу.

Сучасне виробництво під торговою маркою Prawtech випускає вироби зполіпропілену PP-R діаметром Ø16 ÷ 110мм втрьох типових рядах робочого тиску PN10, PN16і PN20. Труби STABI в двох типових рядах: PN20 і PN25. Асортимент труб доповнює гамма фасонних деталей, що дає можливість проектування і монтажу будь-якої водопровідної та опалювальної системи. Широкий вибір обводів, колін, трійників, вентилів, кранів, монтажних панелей, муфт, затискачів, перехідників та інших поліпропіленових фітингів та аксесуарів.

Prawtech пропонує своїм партнерам вироби гарантованої європейської якості:

  • застосування первинного поліпропілену PP-R з відповідно підібраними властивостями, без домішок вторсировини;
  • сучасне обладнання та суворе дотримання технологічних режимів;
  • провадження у стандартам PN, DIN, ISO і внутрішню систему постійного контролю;
  • систематичні випробування в незалежних лабораторіях.

Розширювальні баки

Zilmet - лідер ринку розширювальних баків і гідроакумуляторів ZILMET S.p.A. - найбільший в Європі виробник мембранних розширювальних баків, резервуарів для насосів і гідроакумуляторів. Компанії ZILMET S.p.A. належать п'ять заводів а якість продукції Zilmet було перевірено Міжнародною Організацією по Стандартизації і підтверджено сертифікатом ISO: 9001.

Розширювальні баки Zilmet призначені для компенсації зміни об'єму води в замкнутих системах опалення і забезпечення постійного тиску, допомагають знизити енергоспоживання. Широка асортиментна лінійка представлена ​​баками для систем опалення різних розмірів. Розширювальні баки Zilmet виконані з листової високоякісної сталі і проходять повну заводську перевірку. 

Запірно-регулююча арматура

Запірно-регулююча арматура поєднує в собі основні характеристики регулюючої та запірної арматури. Вона застосовується для контролю витрат робочого середовища, відповідно заданим параметрам, забезпечує герметичне перекриття потоку води, а також змішування рідини та газів. Вона є невіддільною частиною систем опалення та водопостачання. Всім відомо , що будь-яка система в першу чергу складається з безлічі дрібних деталей, і саме від того, як вони підібрані, залежить термін її служби. Тому дуже важливо правильно підібрати опалювальну запірну арматуру, яка визначатиме ступінь надійності і безпеки їх функціонування. 

В нашому Центрі комплексних рішень «Котел ОК» Ви можете легко і зручно придбати трубопровідну, регулюючу та запірну арматуру, яка представлена виключно провідними європейськими виробниками: CALEFFI, Bonomi, Bianchi F.lli, Valsir, Uponor, Prawtech, VA Albertoni, Raccorderie Metalliche S.p.A., CEWAL S.p.A. та інші.

Створена в 1961 році компанія CALEFFI SpA, що має головний офіс в Італії, в провінції Новара, спеціалізується на виробництві компонентів для систем опалення, кондиціонування і водопостачання. Постійна політика пошуку якості, технологічних інновацій, удосконалення процесу і досягнення досконалості у виробництві надала даному підприємству можливість прогресивного росту, який з плином років дозволив йому стати одним з головних дійових осіб європейського ринку в даній галузі. Фірма CALEFFI володіє сертифікатом якості ISO-9001 і її продукція сертифікована більш ніж в п'ятнадцяти країнах світу.

IDROSANITARIA BONOMI S.p.A., відома на міжнародному ринку в секторі сантехніки компанія, зародилася сім'єю Бономі в 1908 році створенням ливарного виробництва з латуні. З 30-х років спеціалізується на виробництві компонентів для водопостачання та опалення. З самого початку своєї діяльності компанія завжди на крок випереджала конкурентів. Якісна сировина, увага до деталей і новаторські рішення дозволяють задовольняти і виконувати всі вимоги своїх клієнтів у режимі реального часу. Bonomi зі своєю внутрішньою системою управління і сертифікацією якості ISO 9001 гарантує високу якість і надійність. Для забезпечення максимальної безпеки своєї продукції компанія використовує найсучасніше обладнання для контролю та випробовувань. 

BIANCHI F.LLI - означає якість і досвід. Заснована в 60-х роках, компанія Bianchi F.lli безперервно розвивала і вдосконалювала виробництво запірної арматури для опалення, газо- та водопостачання. Компанія постійно розширює діапазон вироблених виробів, що відповідають міжнародним вимогам.

Якість, яка починається від проектування виробу, постійного контролю протягом усього циклу виробництва і до заключного випробування, завірено міжнародною організацією по стандартизації ISO-9002. Спеціалізація у виробництві кульових кранів для води і газу, радіаторних кранів, колекторів та іншого обладнання для систем опалення, дозволили Bianchi отримати дозволи та сертифікати передових дослідницьких інститутів усього світу і завоювати репутацію постачальника виключно надійної запірної арматури.

Комплектуючі систем опалення і водопостачання, фото-1

Кімнатні термостати (терморегулятори)

Кімнатні термостати (терморегулятори) SALUS, AURATON призначені для управління системами опалення та для поліпшення і спрощення контролю над роботою опалення. Саме вони звільняють людину від постійного регулювання температурного режиму всередині будинку. 

Всі нагрівальні котли обладнані вбудованими термостатами, але вони працюють по температурі теплоносія, яка лише непрямим чином пов'язана з температурою повітря в опалювальному приміщенні. Адже, зрештою, нам потрібна саме комфортна температура повітря в будинку, яка, в свою чергу, ще й відіграє важливу роль на нашому самопочутті. Опалювальне обладнання не завжди укомплектоване кімнатними терморегуляторами. Економія енергії і комфорт досягаються за допомогою того, що терморегулятор, відстежуючи температуру повітря в будинку, управляє Вашим опалювальним устаткуванням, не даючи перегріти і надмірно охолодити приміщення. Демократична ціна цих пристроїв дозволяє окупити витрати з придбання за кілька перших місяців використання, оскільки економія енергії може досягати 30%. Встановивши подібний пристрій, Вам не тільки не потрібно буде без кінця бігати до котла, для коригування температури, коли на вулиці похолоднішає чи потеплішає, а Ви ще й відчутно заощадите на витратах на опалення.

Стабілізатори напруги і ББЖ

Стабілізатор напруги – це пристрій, що автоматично підтримує заданий рівень напруги в електромережі. Працюючи у парі з вашим електроприладом, він бере на себе весь удар чергового стрибка напруги.

Ми пропонуємо широкий спектр малопотужних стабілізаторів напруги вітчизняного виробника LVT, що в залежності від принципа дії поділяються на два основних типи:

  • електромеханічі стабілізатори (релейний тип);
  • сімісторні стабілізатори (електронний тип).

Блок безперебійного живлення (ББЖ) – це електронний прилад, котрий відстежує зміну напруги у мережі, та, у разі необхідності, включає аварійну систему живлення від акумулятора. Коли мережева напруга зявляється, він автоматично підключається до мережі, а також підзаряджає акумулятор.

Потужність ББЖ підбирається для кожного котла індивідуально – залежно від споживаної електричної потужності усіх елементів та від часу, протягом якого потрібно підтримувати роботу котла в автономному режимі. При виборі ББЖ варто звернути особливу увагу на якість напруги в мережі – якщо існують великі перепади напруги, тоді ББЖ повинен мати максимально широкий діапазон вхідної напруги. Чим ширший діапазон, тим рідше доведеться перемикати джерело безперервного живлення на батарею, а тому акумуляторна батарея що підключена до ББЖ, буде мати довший термін експлуатації. Термін служби акумулятора залежить від інтенсивності його експлуатації. Також варто звернути увагу на те, щоб акумуляторна батарея була захищена від глибокого розряду та перезаряду, оскільки кожний глибокий розряд призводить до передчасного старіння.

Ми в мережі
Файли