Газові котли - універсальне рішення для забезпечення гарячого водопостачання та опалення. Саме газовий котел має центральне місце в проектуванні опалювальних систем. Сучасні газові котли демонструють просто вражаючу ефективність і здатність забезпечувати великі будинки теплом при мінімальних витратах, тож слугують чудовою альтернативою централізованому опаленню чи застарілим методам обігріву.

Є кілька класифікацій газових опалювальних котлів.

За кількістю робочих контурів, котли бувають одно- і двоконтурні. Одноконтурні котли використовуються тільки для цілей опалення, однак, якщо ви хочете також підготувати гарячу воду, до котла повинен бути підключений ємкісний водонагрівач непрямого нагріву. Двоконтурні котли використовуються для цілей опалення та гарячого водопостачання. Є два типи двоконтурних котлів: котли опалення з вбудованим бойлером і котли опалення проточного типу.

За способом монтажу газові котли бувають настінні і підлогові.

За способом димовидалення розрізняють котли з відкритою камерою згоряння з природною тягою і з герметичною камерою згоряння з примусовою тягою. Котли з природною тягою або димохідні, викидають відпрацьовані гази через димохід, за рахунок різниці тиску між нижньою і верхньою частиною труби. При примусовому газовидаленні продукти згоряння виштовхуються за допомогою турбіни.

В свою чергу котли з герметичною камерою згоряння поділяються на традиційні газові котли і конденсаційні газові котли. Конденсаційні котли – це нове покоління опалювальної техніки. Популярність цього виду котлів стрімко зростає, чому сприяють високі показники економічності при достатньо великої потужності. Газові конденсаційні котли дбайливо витрачають паливо завдяки унікальному принципом роботи: для підігріву теплоносія використовується й енергія від згоряння газу, а також тепло, отримане від конденсації пари. Таким чином, забезпечується вища теплопровідність палива, тобто досягається максимально можлива користь від його згоряння. Внаслідок цього досягається збільшення коефіцієнта корисної дії конденсаційних котлів на 15-17% порівняно з традиційними газовими агрегатами.

В Центрі комплексних рішень «Котел ОК» представлений широкий модельний ряд газових котлів відомого італійського виробника NOVA FLORIDA.

NOVA FLORIDA - це торгова марка концерну «FONDITAL GROUP», яка втілила в собі весь досвід і невпинне прагнення до оновлення, властиві Президенту компанії пану Сільвестро Ніболі. NOVA FLORIDA представляє на світовому ринку широку гаму продукції, що характеризується високотехнологічними рішеннями і вишуканим дизайном.

У виробничій гамі представлені всі найсучасніші конструктивні розробки котельного обладнання. На вибір пропонуються одноконтурні та двоконтурні котли, як з відкритою камерою згоряння з природною тягою так і з герметичною камерою згоряння з примусовою тягою.

Традиційні газові котли Nova Florida - найпопулярніший клас опалювальних котлів, завдяки своїм компактним габаритам, зручності установки і обслуговування, а також прийнятною ціною і безпекою. Широка лінійка котлів забезпечить потреби в опаленні та гарячій воді будь-якого житла.

Конденсаційні газові котли Nova Florida - новий клас опалювальних котлів, що відрізняються економічністю і високою ефективністю. Компактні габарити, простота монтажу і обслуговування, високий рівень безпеки.