Електричні водонагрівачі Bandini — простий і дешевий спосіб отримати гарячу воду в оселі. Проста установка, швидкий нагрів, розумна вартість і просте обслуговування в поєднанні з 50-річним досвідом італійських інженерів BANDINI SCALDABAGNI роблять водонагрівачі Bandini Braun доступним і надійним рішенням.

Ефективність та енергозбереження. Електричні водонагрівачі Bandini Braun поєднують ефективне використання електроенергії і відмінний сервіс. Щоб підтримувати температуру гарячої води якомога довше, італійські розробники збільшили ефект «теплоізоляції» відповідної товщиною пінополіуретану.

Комфорт. Водонагрівачі Bandini Braun випускаються в різних ємностях для задоволення найпоширеніших потреб. Залежно від водоспоживання можна підібрати оптимальний за ціною та ємностю водонагрівач.

Італійське виробництво. Водонагрівачі компанії Bandini Scaldabagni spa повністю виробляються в Італії на італійському обладнанні і персоналом, що гарантує високу продуктивність, низьке споживання енергії і довгий термін служби.

Якість матеріалів. У виробництві Bandini Braun використовують високоякісну сталь, випробувану під тиском 20 бар.

Bandini Internanional Group з успіхом продає свою продукцію по всьому світу. Зареєстрований товарний знак, міжнародна сертифікація, постійний розвиток, бізнес-процеси та продукція, що повністю розробляється і виготовляється в Італії зробили Bandini надійним виробником.

 

Змішувач-термостат для бойлера CALEFFI використовуються в системах, які виробляють гарячу воду для санітарних цілей з бойлерами і електричними водонагрівачами. Змішувач-термостат призначений для підтримки заданої температури змішаної води, яка подається користувачам.

Компанія CALEFFI SpA створена в 1961 році, має головний офіс в Італії в провінції Новара, спеціалізується на виробництві компонентів для систем опалення, кондиціонування і водопостачання. Постійна політика пошуку якості, технологічних інновацій, удосконалення процесу і досягнення досконалості у виробництві надала даному підприємству можливість прогресивного росту, який з плином років дозволив йому стати одним з головних дійових осіб європейського ринку в даній галузі. Фірма CALEFFI володіє сертифікатом якості ISO-9001 і її продукція сертифікована більш ніж в п'ятнадцяти країнах світу.

 

BIANCHI F.LLI - означає якість і досвід. Заснована в 60-х роках, компанія Bianchi F.lli безперервно розвивала і вдосконалювала виробництво запірної арматури для опалення, газо- та водопостачання. Компанія постійно розширює діапазон вироблених виробів, що відповідають міжнародним вимогам.

Якість, яка починається від проектування виробу, постійного контролю протягом усього циклу виробництва і до заключного випробування, завірено міжнародною організацією по стандартизації ISO-9002. Спеціалізація у виробництві кульових кранів для води і газу, радіаторних кранів, колекторів та іншого обладнання для систем опалення, дозволили Bianchi отримати дозволи та сертифікати передових дослідницьких інститутів усього світу і завоювати репутацію постачальника виключно надійної запірної арматури.